Kontaktujte nás

+420 775 770 066

Sečtěte a zaokrouhlete (8.2 + 48.9) *

 • Reference

Co je pro nás podstatné?

Zakládáme si na přátelských a profesionálních vztazích s našimi zákazníky, kteří se na nás mohou vždy a za každých okolností spolehnout. Jejich přáním vycházíme maximálně vstříc. Řídíme se tolik známým, ale častokrát opomíjeným heslem
„NÁŠ ZÁKAZNÍK, NÁŠ PÁN“.

Napsali o nás

 • František K.

  majitel RD, Brandýs nad Labem

  Služeb společnosti ENERGO-SPACE consult využívám již několik let a jsem s nimi maximálně spokojen. Pro svůj rodinný dům v Brandýse nad Labem jsem si před lety nechal nainstalovat tepelná čerpadla, solární panely a vzduchotechniku. Tehdy jsem si říkal, že je to o něco dražší než jinde. Ale dnes již vím, že díky kombinaci tepelných čerpadel a energie ze sluníčka ušetřím na nákladech zhruba 50 tisíc za rok. A to vyrobené teplo využívám i k ohřevu bazénu a skleníku! Na pracovníky společnosti se mohu kdykoli obrátit a vždy vím, že se na ně mohu spolehnout. Snaží se mi vyjít maximálně vstříc. Dnes jsem rád, že jsem se na ENERGO-SPACE před lety obrátil a určitě bych je doporučil ostatním, kdo o takové realizaci přemýšlejí.

 • Jaroslav V.

  předseda SVJ, Chomutov

  Naše SVJ v Chomutově vytápí naše vlastní decentralizovaná kotelna, kterou vybudovala firma ENERGO-SPACE. Společně s námi musela podstoupit proces odpojování od zdejší teplárny. Byl to boj nelehký, ale díky společnosti ENERGO jsme ho zvládli a dnes jsme tomu rádi. Jen za minulou topnou sezónu jsme ve srovnání se stejným vedlejším BD, který je ovšem napojen na teplárnu, ušetřili na teple a teplé užitkové vodě 360 tisíc korun. A to jsou nemalé prostředky, které můžeme využít pro jiné investice v našem domě. Vznikla tak úspora 40 % návratnost investice je kratší než 7 let, a to bez jakýchkoli dotací. Provoz kotelny je navíc bezproblémový a o její servis se nám stará ENERGO-SPACE. S kotelnou nemáme žádné starosti, ty necháváme profesionálům ze společnosti ENERGO. My si jen užíváme života a levného tepla.

 • Daniel M.

  farář, Praha

  Se společností ENERGO-SPACE consult s.r.o. naše církev spolupracuje od roku 2018. Pro naše komunitní centrum jsme potřebovali zrekonstruovat stávající a již dosluhující kotelnu. Odborníci této společnosti nám s erudicí jim vlastní předložili několik možných variant a my si vybrali to nejlepší a energeticky nejvýhodnější řešení. Protože jsem velmi zaneprázdněný člověk, domluvil jsem se s představiteli společnosti na tom, že si tuto nově vybudovanou kotelnu od nás pronajmou a k našemu prospěchu ji budou provozovat. S odstupem času si uvědomuji, že jsem se tenkrát nemohl rozhodnout lépe. Starosti jsem přenechal profesionálům a já se tak mohu naplno věnovat svému poslání.

 • Květoslava S.

  předsedkyně SVJ, Liberec

  Jako předsedkyně bytového domu v Libeci si nemohu vynachválit spolupráci se společností ENERGO-SPACE consult s.r.o. Před několika lety jsme se s vedením společnosti dohodli na společném projektu. Tehdy jsme se odpojili od centrálního zásobování tepla, pronajali volný prostor v domě firmě ENERGO, která si tam vybudovala vlastní kotelnu s tepelnými čerpadly a elektrokotli. Vyrobené teplo nám prodává mnohem levněji než kdybychom ho odebírali z centrálního zdroje. Veškeré naše požadavky vyřizují pracovníci společnosti okamžitě pomocí vzdáleného dohledu a v případě potřeby k nám do Liberce přijedou.

Nahoru